Viktorky z Vysočiny

Přejít na obsah

PODPOŘTE
PROJEKTY A DĚTI

Číslo Účtu : 9288497028/5500


Vyberte si, jak chcete darovat!

Chcete vědět více nebo poradit? Neváhejte nás kontaktovat!


Staňte se pravidelným dárcem!

Darujte třeba jen 10 korun denně a vstupte do Klubu dárců. Získáte nadstandardní péči a informace.
Proč? Možná Vám nejsou lhostejné životy jiných lidí. Třeba jste se sami někdy potřebovali pomoc nebo Vás naplňuje ten krásný pocit z pomoci někomu jinému. Každý máme svůj důvod, důležité však je, že máme cíl!
• Vaše pravidelné dary umožní realizaci a životaschopnost daného projektu.
• Sami si určujete výši příspěvku a kdykoliv můžete skončit.
• Pravidelně vás budeme informovat, jak vaše dary pomáhají.
• Stanete se součástí komunity dárců s pozvánkami na naše akce, které jsou pro dárce zcela zdarma. Svým dárcovstvím se stáváte právoplatným členem Viktorek se všemi výhodami a informacemi, které Vám budeme pravidelně zasílat
Váš dar si můžete odečíst z daní.

Staňte se jednorázovým dárcem!

Proč byste se jako firma měli stát naším dárcem?
Protože vaše podpora změní životy lidí  a my vám přesně řekneme jak.
Protože se postavíte za něco, co má smysl a ukážete vašim zaměstnancům, partnerům, klientům, že nejste lhostejní.
Protože jsme důvěryhodná a respektovaná organizace.
Protože spolupráce s námi je zajímavá, kreativní a oboustranně přínosná.
Protože získáte širokou mediální prezentaci a můžete si váš dar odečíst z daní.
Máme zkušenosti, ale jen s Vaší podporou je dokážeme i nadále proměňovat v činy, které lidem mění život k lepšímu.
Chcete vědět více nebo poradit? Neváhejte nás kontaktovat!

Věcné dary!

Pokud chcete Vy nebo Vaše firma nabídnout Viktorkám věcný dar, například ve formě výpočetní techniky, fotoaparátu, staršího nábytku, hudební aparatury, divadelních kulis, kostýmů, hraček pro děti do nemocnic, drobných dárečků pro seniory,...
Zeptejte se, co potřebujeme a darujte přímo konkrétní potřebnou věc!

Veškeré informace k darům Vám rádi podáme na adrese:
info@z-vysociny.cz nebo na telefonním čísle 606 079 420 paní Zemanová.
Jak získám potvrzení o daru?

Pokud máme vaši aktuální adresu, zašleme vám potvrzení o daru automaticky vždy na konci ledna, a to na všechny vaše příspěvky v předchozím roce. Nemusíte se o nic starat, je to naše povinnost a služba našim dárcům.
Pokud si nejste jisti, zda máme vaši aktuální adresu nebo jste se přestěhovali, napište nám prosím na adresu :

Potřebuji potvrzení o daru hned.

Pokud z jakéhokoli důvodu potřebujete potvrzení o daru hned, napište nám na adresu: info@z-vysociny.cz nebo nás kontaktujte prostřednictvím níže uvedeného formuláře a my vám potvrzení o daru během dvou týdnů zašleme.

Kdo má nárok si odečíst dar ze základu daně?

Fyzické osoby, včetně zaměstnanců, si mohou od základu daně odečíst hodnotu darů, pokud jejich úhrnná hodnota v kalendářním roce přesáhne 2 % ze základu daně nebo činí alespoň 1.000 Kč. V úhrnu lze odečíst nejvýše 10 % ze základu daně. (Viz § 15, odst. 1 Zákona 586/1992 sb. o daních z příjmů)
Zaměstnanci, jimž daňové vyrovnání zpracovává zaměstnavatel, předkládají potvrzení o poskytnutí daru své mzdové účtárně. Osoby samostatně výdělečně činné (OSVČ) uplatňují odpočet darů z daní ve svém daňovém přiznání. Zaměstnanci, kteří si podávají vlastní daňové přiznání, uplatňují odpočet rovněž ve svém daňovém přiznání.
Právnické osoby si mohou od základu daně odečíst hodnotu darů, pokud jejich hodnota činí alespoň 2.000 Kč. V úhrnu lze odečíst nejvýše 5 % z již sníženého základu daně. Tento odpočet nemohou uplatnit poplatníci, kteří nejsou založeni nebo zřízeni za účelem podnikání. (Viz § 20, odst. 8 Zákona 586/1992 sb. o daních z příjmů)

Potřebuji darovací smlouvu.

Pokud namísto potvrzení o daru potřebujete darovací smlouvu, napište nám prosím na info@z-vysociny.cz  nebo nás kontaktujte prostřednictvím níže uvedeného formuláře, rádi ji pro vás připravíme.Rychlá žádost o zaslání potvrzení o daru nebo vystavení darovací smlouvy.


Fyzická osoba.


Firma

Viktorky se zavazují.

Vážíme si každé podpory. Záleží nám na tom, abyste věděli, na co jste přispěli  a znali kontext naší práce. Poskytnutím svých kontaktních údajů zároveň souhlasíte s jejich zpracováním a přijímáním informací. Nikdy nebudeme sdílet Vaše jméno a kontakty s další organizací, Váš souhlas se týká výhradně organizace Viktorky z Vysočiny, z. s. a to za účelem evidence darů, péče o ně a informování o možnostech dárcovství a jeho výsledcích.


Návrat na obsah